UWAGA!

r.
Szanowni Państwo,
W związku z zaistniałą sytuacja epidemiologiczną zasady funkcjonowania centrum Chabad Lubawicz w Warszawie muszą czasowo ulec zmianie.
Na obecnym etapie nie chcemy całkowicie zawiesić działalności, apelujemy jednak do wszystkich członków społeczności o zachowanie środków ostrożności.
Jeżeli jesteście Państwo (ze względu na wiek lub inne obciążenia) w grupie wysokiego ryzyka, sugerujemy pozostanie w domu i unikanie większych skupisk ludzkich.
Jeżeli czujecie się dobrze i chcecie przyjść do synagogi, prosimy o przestrzeganie następujących procedur:
zaraz po wejściu do synagogi prosimy starannie  umyć ręce  i powtarzać  tę czynność co ok. godzinę.
stanowczo powstrzymać się od wymiany uścisków dłoni i innego kontaktu fizycznego
podczas modlitwy prosimy stawać w bezpiecznej odległości od innych modlących się
sidury zostaną zdezynfekowane i będą dedykowane konkretnym modlącym się, aby nie dotykało ich zbyt wiele osób
pomieszczenia będą regularnie wietrzone (co może wpływać na temperaturę wewnątrz)
osoby pragnące wziąć udział w szabacie, bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym z wyprzedzeniem (najpóźniej w piątek do południa)
Jednocześnie informujemy, że nasze centrum będzie niedostępne dla turystów i osób postronnych, a także dla wszystkich  pozostałych poza godzinami modlitwy i szabatem.
Raz jeszcze apelujemy o zachowanie rozsądku i daleko posuniętej ostrożności. Pamiętajcie Państwo, że najważniejszą micwą jest dbanie o zdrowie i życie własne oraz innych!
W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie przewidzieć dalszego rozwoju wydarzeń. O ewentualnych dalszych zmianach w systemie działania naszego centrum będziemy Państwa informować na bieżąco.

udostępnij